جستجو

رنگ کردن موها با الهام از پالتوهای پشمی

هما نعمانی

تا به حال به بافت‌های ظریف پالتوهای پشمی دقت کرده‌اید؟ این پارچه‌ها حالا الهام‌بخش استایلیست‌ها برای رنگ کردن موها شده‌اند

حتما تا به حال با پارچه‌های فاستونی پشمی سروکار داشته‌اید. این پارچه‌ها معمولاً برای دوخت پالتو و ژاکت به کار می‌روند و دارای بافت خاصی هستند. شاید نتوان رنگ این نوع پارچه ها را به خوبی توصیف کرد چرا که معمولاً رنگ های هم خانواده در بافت فاستونی‌ها در هم آمیخته‌اند و بافت یکدست اما رنگارنگی را درست کرده‌اند. حالا به گزارش مجله پاپ‌شوگر، پاییز امسال بالیاژ و هایلایت فاستونی، دنیای هایلایت را دگرگون خواهد کرد.

در این سبک بالیاژ و هایلایت به جای از بین بردن تنالیته‌های رنگی موهای شما، از رنگ‌های نزدیک به آن استفاده می‌شود. لایه‌های هایلایت با دقت و وسواس بیشتری باید جدا شوند. یعنی قطر لایه خیلی نازک‌تر می‌شوند. دقیقا مانند آنچه در یک پارچه فاستونی می‌بینید. بنابراین پس از اتمام کار یه هایلایت بسیار طبیعی و در عین حال متفاوت خواهید داشت. فکر می‌کنم این ترند جدید، خانم‌هایی که طرفداری تغییرات یک شبه نیستند اما از متفاوت بودن لذت می‌برند را حسابی هیجان‌زده کند. شما در مورد آن چه فکر می‌کنید؟

بالیاژ مو
پارچه پشمی

اولین چیزی که بعد از خواندن این گزارش به ذهنتان رسیده، چیست؟ لطفا نظر خود را در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*