جستجو

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده براساس آخرین ترندها

الناز صفاجویی

انتخاب مدل موی کوتاه برای صورت کشیده دارای فاکتور‌هایی است که با شناخت آن‌ها و دیدن این مقاله می‌توانید مدل موی زیباتری را برای مو‌های خود انتخاب کنید.

مدل مو اگر به درستی انتخاب شود تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد می‌کند. برای صورت کشیده مدل مو‌های مختلفی وجود دارد. وقتی صورت دراز و کشیده‌ای دارید، باید با کمک مو‌ها موجب کوتاه‌تر دیده شدن صورت شوید. حالا اگر دارای این فرم صورت هستید و می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید خوب است با مدل‌های مناسب صورت کشیده آشنا شده و سپس بهترین مدل مناسب خود را انتخاب کنید.
در ادامه ما ۳۰ مدل موی کوتاه برای صورت کشیده را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم؛ با ما همراه شوید و این مدل‌های زیبا را ببینید.

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

ویژگی‌های صورت کشیده عبارتند از:

  • طول چهره این افراد بلند بوده و معمولا این افراد دارای پیشانی بلندی هستند.
  • گونه‌ها به طور کلی با هم متوازن و متعادل است.
  • فک این افراد فرم مُدَور و یا منحنی دارد.
  • صورت‌های بیضی (تخم مرغی) روی گونه‌ها پهن‌تر و در قسمت پیشانی و چانه کمی مخروطی‌اند.

در ادامه با ترفند‌های گوناگون زیبایی مو با صورت کشیده و بهترین مدل‌های موی کوتاه برای انواع صورت کشیده را مشاهده خواهید کرد.

مدل موی کوتاه با چتری برای صورت کشیده

اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارید بهترین مدل‌ها برای شما آن دسته‌ای هستند که چتری دارند. زیرا این مدل مو طول صورت را کوتاه می‌کند. همچنین چتری کج یعنی زمانی که مقداری از مو به صورت کج روی پیشانی شما می‌ریزید نیز می‌تواند برای صورت کشیده مناسب باشد.

مدل موی کوتاه زنانه با چتری مخصوص صورت کشیده
مدل مو خیلی کوتاه برای صورت کشیده
مدل موی کوتاه دخترانه با چتری مخصوص صورت کشیده
مدل موی صورت‌های لاغر و کشیده
مدل موی صورت‌های لاغر و کشیده
مدل موی چتری دار برای صورت های کشیده
مدل موی کوتاه با چتری کج برای صورت های کشیده

مدل موی کوتاه پیکسی

پیکسی مدل مویی کوتاه است که معمولاً در پشت و اطراف سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر است. این مدل می‌تواند به خوبی کشیدگی صورت را کمتر نشان داده و زیبایی صورت را چند برابر کند. مدل مو‌های نامتقارن نیز یکی دیگر از انواع مدل مو‌های مناسب برای افراد با صورت کشیده است که زیرمجموعه مدل پیکسی به حساب می‌آید.

مدل موی پیکسی خیلی کوتاه برای صورت کشیده
مدل مو پیکسی برای صورت کشیده
مدل پیکسی دخترانه
مدل موی پیکسی مناسب صورت های بیضی
مدل و رنگ موی کوتاهی برای خانم ها با صورت کشیده
مدل مو پیکسی جدید مخصوص صورت های کشیده
زیباترین مدل موی کوتاه برای صورت کشیده
مدل پیکسی بلند برای صورت کشیده

مدل مو کوتاه حالت دار برای صورت کشیده

یکی دیگر از روش‌هایی که باعث زیباتر شدن مو‌های کوتاه با صورت کشیده میشود حالت دادن به مو‌ها است. ممکن است به بسیاری از افراد مو‌های کاملا لخت نیاید پس کمی به موی‌های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد.

مدل موی حالت دار خیلی کوتاه مخصوص صورت های کشیده
مدل موی کوتاه حالت دار برای صورت کشیده
مدل موی فر کوتاه برای صورت های کشیده
مدل موی شینیون شده کوتاه
مدل موی حالت دار مجلسی برای صورت کشیده
موی حالت دار مناسب صورت کشیده و لاغر
مدل مو زنانه برای صورت کشیده
مدل موی شیک و جذاب برای صورت کشیده

مدل موی کوتاه جدید برای صورت های کشیده

این مدل‌ها با اینکه ساده هستند، اما از مد‌های سال ۲۰۲۰ به حساب می‌آیند و بسیاری از ستاره‌های هالیوودی این مدل‌ها را برای کوتاهی انتخاب می‌کنند.

مدل موی بافت برای صورت کشیده
مدل مو فشن و زیبا برای صورت کشیده
مدل موی جدید دخترانه برای صورت کشیده
جدیدترین مدل مو برای فرم صورت کشیده
بهترین مدل موی صورت های لاغر
مدل موی کوتاه جدید برای صورت های کشیده
مدل مو زنانه کوتاه برای صورت کشیده و لاغر

حرف آخر

در این بخش با انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل‌ها نهایت لذت را برده باشید و بتوانید از بین آن‌ها مدل مویی مناسب و شیک را برای مو‌های خود انتخاب کنید.

همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با مدل موهای صورت گرد حتما مطلب «30 مدل موی کوتاه برای صورت گرد که حتماً باید امتحان کنید» را نیز بخوانید.

شما کدام‌یک از مدل موهای این گزارش را می‌پسندید؟ دلیل انتخابتان چیست؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه های همین صفحه با ما و دیگر مخاطبین بایوهیری به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1-ویژگی‌های صورت کشیده چیست؟

طول چهره این افراد بلند بوده و معمولا این افراد دارای پیشانی بلندی هستند.گونه‌ها به طور کلی با هم متوازن و متعادل است.فک این افراد فرم مُدَور و یا منحنی دارد.صورت‌های بیضی (تخم مرغی) روی گونه‌ها پهن‌تر و در قسمت پیشانی و چانه کمی مخروطی‌اند.

2-بهترین مدل مو زیر مقنعه برای افراد با صورت کشیده چیست؟

از آنجایی که مقنعه باعث کشیده‌تر دیده شدن صورت می‌شود باید با کمک یک مدل موی پهن و شلوغ این کشیدگی را جبران کنید. به عنوان مثال مدل‌های چتری پرده‌ای، چتری یک طرفه، فرق کج فر شده و فر سیم تلفنی بهترین انتخاب‌ها هستند.

3-بهترین مدل موها برای افراد با پیشانی کوتاه کدام است؟

مدل چتری، چتری پرده‌ای، چتری شلخته، چتری یک طرفه و فر کردن جلوی مو به صورت فر تلفنی بهترین انتخاب‌ها برای افراد با پیشانی کوتاه است. همچنین چتری کره‌ای که شامل کوتاهی یک لایه نازک جلوی موهاست بسیار مناسب است.

دیدگاه‌ها ۰

*
*