جستجو

مدل موهای منتخب اسکار 2020 در یک نگاه

هما نعمانی

سلبریتی‌ها امسال با مدل‌ موهای ساده اما جذاب روی فرش قرمز اسکار 2020 حضور یافتند. در میان آنها رنگ موهای جذاب و خلاقانه هم دیده می‌شود

حالا با گذشت کمی ‌از مراسم اسکار 2020 و جوایز پرسروصدایش، وقت آن رسیده تا ‌ به حواشی آن هم رسیدگی کنیم. همیشه برای ما استایلیست‌ها، فارغ از اینکه چه هنرمندان و سلبریتی‌هایی پایشان به فرش قرمز می‌رسد و چه جوایزی نصیبشان می‌شود، آنچه دیدنی‌تر است، طراحی‌ها، رنگ‌ها و لباس‌های آنها است. به همین خاطر تصمیم دارم در اینجا مجموعه‌ای از بهترین طراحی‌های مدل مو که در اسکار امسال حضور داشته‌اند را بیاورم.

جولیا باترز

یکی از بهترین مدل‌های مو در مراسم اسکار امسال متعلق به “جولیا باترز” (Julia Butters) است. مدل موی گوجه‌ای در سه ماهه آخر سال 2019 بازار داغی میان سلبریتی‌ها داشت. جولیا با اضافه کردن چند رشته تار مو کنار گوش‌ها جلوه زیباتری به این مو بخشیده است.

زازی بیتز

مدل موی بعدی متعلق به “زازی بیتز” (Zazie Beetz) است. چتری ‌های فرفری که این روزها بیشتر از همیشه دیده می‌شوند. البته نکته مهم در مورد موهای زازی این است که اصلا سعی در مرتب و درخشان کردن آنها نداشته است. رشته‌های مو کاملا سردرگم روی پیشانی و سر رها شده اند که در نوع خودش جالب است.

بیلی ایلیش

موهای “بیلی ایلیش” (Billie Eilish) به نوعی امضای او محسوب می‌شوند. ریشه‌های سبز فسفری و ساقه‌های مشکی. البته بیلی در اسکار امسال ترجیح داده بود با استفاده از اکسسوری‌های متفاوت استایل جدیدتری را هم به نمایش بگذارد. در موهای او یک کلیپس و یک روسری شنل دیده می‌شود.

الیویا کلمن

از میان تمام موهای حاضر در فرش قرمز امسال، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین‌ها که شاید با سلیقه ما هم بیشتر جور است، موهای کوتاه بلوند دودی “الیویا کلمن” (Olivia Colman) است.

لوسی بوینتون

لوسی بوینتون (Lucy Boynton) همیشه به دلیل آرایش‌های خاصش روی فرش قرمز معروف است. در اسکار امسال اما آنچه بیش از همه جلب توجه می‌کند مدل موی او و نحوه استفاده از مرواریدهاست.

آیا به نظر شما این مدل ها زیباست؟ یا همچنان مدل های کلاسیک را ترجیح می دهید؟ نظرات خود را با ما و دیگر مخاطبین بایوهیری در پایین همین صفحه در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*