جستجو

آغاز یک ترند؛ مدل موی مشترک سلنا گومز و ونسا هیوج

هما نعمانی

در هفته گذشته سلنا گومز و ونسا هیوج هردو به یک بافت موی مشترک علاقه خاصی نشان داده‌اند. به این مدل، بافت مدرسه‌ای هم گفته می شود

مدل موی جدید سال

بازار ترند و فشن در بهار امسال به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، به جوش و خروش بهارهای گذشته نیست. البته به این معنی نیست که هیچ رخدادی در جریان نیست. سلبریتی‌ها و استایلیست‌ها هنوزهم مشغول تولید فشن در همین ایام هستند. این روزها خیلی از ترندهایی که معرفی می شوند مخصوص روزهای خانه‌نشینی هستند یا مدل هایی که بعد از کرونا می شود امتحان کرد. در ادامه انواعی از این ترندها را با هم می‌بینیم.

بافت موی جدید سلنا گومز و ونسا هیوج

هفته پیش سلنا گومز خواننده معروف برای مصاحبه با یک مجله آمریکایی با این مدل مو حاضر شد. خیلی‌ها به این مدل، بافت مدرسه‌ای هم می گویند.

مدل موی سلنا گومز

چهار روز پس از انتشار عکس‌های سلنا گومز، ونسا هیوج هم با همین مدل مو عکسی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد. به نظر می رسد در آینده هم طرفداران این مدل بیشتر و بیشتر شوند.

مدل موی ونسا هیوج

نوار بلوند و صورتی رزگلد

در این روزهای قرنطینه دووا لیپا تصمیم گرفته است که موهایش را به ترند نوار بلوند درآورد. این ترند سال گذشته به دنیای فشن بازگشت و طرفداران زیادی داشت.

مدل موی دووا لیپا

اما حدس و گمان‌ها حاکی از این است که رنگ موی پرطرفدار تابستان امسال رنگ موی رزگلد است. این رنگ در سال گذشته هم محبوبیت زیادی داشت.

رنگ موی سال

نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های همین صفحه با ما و دیگر مخاطبین بایوهیری به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*