جستجو

زمستان امسال را با چتری رنگین‌ کمانی آغاز کنید

هما نعمانی

چتری رنگین کمانی که به تازگی محبوبیت ویژ‌ه‌ای پیدا کرده، ترند اصلی زمستان امسال است. رنگ‌های آجری، نقره‌ای و دارچینی از دیگر ترندهای پاییز و زمستان 2020 هستند

انواع مدل موی فانتزی

به گزارش مجله کانسپت‌هیرمگ، مدتی می‌شود که موهای دو رنگی یا چند رنگی (اصطلاحاً رنگین کمانی) از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند. این روزها با نزدیک شدن به پاییز و فصل رنگ‌های جذاب، تقاضای مشتریان هم برای داشتن موهای رنگین کمانی و چتری رنگین کمانی بیشتر شده است.

موی دو رنگی
هایلایت جلوی مو

در این میان مدل موی چتری رنگین کمانی از همه مدل های دیگر طرفداران بیشتری دارد. بله چتری رنگین کمانی که احتمالاً شما را به یاد کاراکترهای انیمه‌های ژاپنی می اندازد. این مدل مو اولین بار توسط یک هنرمند آمریکایی به نام کتلین فورد (Catlin Ford)انجام شد و پس از آن طرفداران بی‌شماری پیدا کرد.

چتری رنگین کمانی
رنگ موی فانتزی

گفته می شود که این مدل مو، ترند جدید پاییز 2020 و زمستان 2021 خواهد بود. سه رنگ اصلی پیشنهادی مجله کانسپت برای پاییز امسال رنگ های زرد آجری، قرمز دارچینی (ماهاگونی) و نقره‌ای روشن است.

رنگ موی زرد آجری
رنگ موی نقره ای
رنگ قرمز دارچینی

البته پیدا کردن یک مدل موی مناسب و به ویژه یک مدل چتری برای هرکس متفاوت خواهد بود. بهترین راه پیدا کردن یک مدل موی مناسب استفاده از تکنیک‌های شناخت چهره است. برای اینکه بدانید کدام مدل مو یا مدل چتری برای شما مناسب است این گزارش‌ها را بخوانید:
مدل کوتاهی مو ؛ چگونه بهترین مدل را برای خودمان انتخاب کنیم؟ و پاسخ به یک سوال اساسی؛ کدام مدل موی چتری به شما می‌آید؟
همچنین در صورتی که درباره گزارش ارائه شده نظر یا پیشنهادی دارید، می توانید با ما در قسمت نظرات در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی نظرات شما خواهند بود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*